İŞYERİ SİGORTASI

39d9e8bİşyeri sigortası ile, işyeri binanızı, muhteviyatınızı (Demirbaş, makine,-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı paket olarak bir araya getirmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigorta güvencesinde. Ayrıca poliçe dahilinde çalışanlarınız için Ferdi kaza teminatı da sağlayabilirsiniz.
Hırsızlık: Hırsızlık sonucu çalınan emtia ve sabit kıymetler, hırsızın işyerine girerken verebileceği zararlar. Grev, lokavt, Terör: Grev, lokavt, halk hareketleri, terörist eylemler ve kötü niyetli hareketler
Sonucunda ve bu hareketleri önlemek amacıyla yetkililere yapılan müdahaleler nedeniyle iş yerinde meydana gelebilecek hasarlar. Yer kayması, deprem, yıldırım, Yangın, infilak: “Doğalgaz, tüpgaz, havagazı ve kalorifer kazası tesisatının infilakı sonucu oluşabilecek hasarlar “fırtına, dahili su ve sel baskını, Kar ağırlığı: Çatıda biriken kar ağırlığı nedeniyle oluşabilecek zararlar. Cam kırılması: iş yerinde bulunan kapı ve pencere camlarının kırılması sonucu meydana gelebilecek hasarlar. Enkaz kaldırma: Teminatlardan doğabilecek hasarların limitler içinde oluşturduğu enkazın kaldırma masrafları, Araç çarpması, Duman: Isıtma ve pişirme cihazlarının arızasından kaynaklanan dumanın, doğrudan verebileceği zararlar. Koşullara karşı sorumluluk: Yangın dahili su hasarları nedeniyle komşulara karşı sorumluluk. 3.şahışlara karşı sorumluluk: Sigortanın işyerinde 3. Şahışlara verebileceği maddi ve bedeni zararlardan doğan hukuki sorumlulukları. Mal sahibine karşı sorumluluk: Bina sigortalıya ait değilse, o işyerinde kiracı olarak bunuluyorsa yangın, dahili su. Kira kaybı: Yangın hasarı nedeniyle, iş yerinin kullanılmayacak duruma gelmesi halinde sigortalı kiracı ise ve kira bedelini peşin ödemiş ise, işlemiş sürenin kira karşılığı sigortalı mal sahibi ise, işyerinin boş kalması sonucunda alınamayan kira gelirinden doğabilecek kayıplar.

Yorumlar kapatıldı.